شیراز - میدان معلم - بلوار همت جنوبی - نبش کوچه 23
071-36310283
شیراز- میدان معلم
071-36310283

شهریه مقطع کاردانی

شهریه مقطع کارشناسی

سوالات متداول بخش شهریه

سوال ها و پاسخ ها

می توانید سوالات خود را با ما در میان بگذراید. کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما هستند.

میزان شهریه علمی کاربردی چقدر است؟
به طور میانگین شهریه ثابت و متغیرهر ترم در مقطع کاردانی چیزی حدود دو میلیون و میانگین شهریه مقطع کارشناسی چیزی حدود سه میلیون تومان است.
شهریه انصراف از تحصیل به چه صورت است؟
اگر دانشجویی قبل از انتخاب واحد نیمسال انصراف خود را اعلام کند، نیازی نیست به غیر از بدهی از قبل، مبلغی را پرداخت نماید.ولی اگر دانشجویی بعد از انتخاب واحد و قبل از حذف و اضافه نیمسال انصراف دهد باید شهریه ثابت را پرداخت نماید.و درصورتی که دانشجو انصراف خود را بعد از حذف و اضافه نیمسال اعلام کند باید شهریه آن نیمسال را حتی در صورت عدمحضور در کلاس ها و امتحانات پرداخت نماید.
شهریه مهمان شدن و انتقالی به چه صورت است؟
در حالت مهمان مقدار کلی شهریه هیچ تفاوتی با حالت عادی ندارد، دانشجو باید شهریه دروس مهمان(شهریه متغیر) را به مرکز مقصد و شهریه ثابت را به مرکز مبدا پرداخت کند.
پرداخت شهریه به چه صورت است؟
در مرکز آموزش علمی کاربردی شام شام می توانید شهریه را به چند صورت پرداخت کنید. به صورت کامل و آنلاین از طریق سامانه ی هم آوا بخش تسویه حساب دانشجو، به صورت اقساطی و پرداخت ماهیانه که شهریه تا پایان نیمسال تسویه شود یا استفاده از وام صندوق رفاه دانشجویی که هر 4 ترم می توانید از آن استفاده کنید.

پاسخ مناسب را پیدا نکردید؟

بخشنامه بنیاد شهید
مشاهده و دانلود بخشنامه جدید بنیاد شهید در خصوص شهریه

bonyadبرای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.